Usługi dla Firm i Domu

Rozwiązania, jakie Państwu oferujemy w inteligentnej technice wyposażenia budynku tworzą doskonałą kompozycję estetyczną każdej wizualizacji elektrycznej wnętrza domu, mieszkania, hotelu czy biura.
Inteligentna, przyszłościowa technika w połączeniu z elastycznymi rozwiązaniami oraz niebagatelnym wzornictwem to podstawy nowoczesnej instalacji elektrycznej (najlepszy elektryk Wrocław). Opracowane przez naszych partnerów rozwiązania cieszą się wysoką popularnością na całym świecie. Obok inteligentnych systemów zarządzania i innowacyjnych urządzeń nasze rozwiązania systemów elektrycznych ułatwią Państwu życie.

Dzięki zespoleniu różnych obszarów działalności elektrycznej kształtowała się w naszym doświadczeniu nowa jakość, coraz nowsze technologie elektryczne (instalacje elektryczne Wrocław)
elastycznie zrastając się z platformą instalacji elektrycznych i osprzętu elektrycznego.

Wypełniając wnętrze produktami oferowanymi przez naszych partnerów GIRA oraz Merazet, jakimi są m.in. ramki, domofony, oświetlenie LED, czujniki, wyłączniki, ściemniacze, elektroniczne systemy audio, sygnalizatory, rejestratory energii, multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe, analizatory jakości, wprowadzamy doskonałość produktową na wiele lat. Technologia przyszłości pojawi się z każdym nowym – zakupionym u Nas elementem. Stylistyka oraz funkcjonalność podkreślą najwyższą jakość oferowanych produktów. Swoją dokładnością, znajomością branży oferujemy Państwu pełne wsparcie montażowe.

Zastanawiałeś się czym jest inteligentny dom?
Inteligentny do w swojej strukturze posiada systemy czujników, detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi komponentami znajdującymi się w budynku. Też instalacjami technicznymi i elektrycznymi. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i zewnątrz. Takie oddziaływanie prowadzi do zwiększenia wydajności, maksymalizacji funkcjonalności, komfortu, bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji.

Zaciekawiły Cię tematy z tej strony – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami. Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi instalacjami elektrycznymi. Naszym partnerem jest producent GIRA, który zapewnia nam najwyższej jakości produkty i komponenty.

Jeśli szukasz haseł typu: elektryk z uprawnieniami Wrocław, Gira Wrocław, dobry elektryk Wrocław, bramofony Wrocław, domofony Wrocław, inteligentne systemy audio, system domofonowy, czujniki elektryczne, oświetlenie LED, czy dobry elektryk Wrocław – to świetnie trafiłeś. Gwarantujemy zadowolenie i pomoc przy wyborze odpowiednich parametrów produktów.

Elektryk
Dobry i tani elektryk (Wrocław Krzyki, Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście, Psie Pole + okolice)

Nie działająca poprawne instalacje elektryczna? Brak możliwości podłączenia kuchenki indukcyjnej?
Dobry elektryk we Wrocławiu? Nie oznacza końca naszych problemów z elektrykami marki ASEE.

Wyzwaniem zawsze okazuje się znalezienie odpowiedniego fachowca. Dobry elektryk powinien mieć uprawnienia,
być rzetelny, niedrogi oraz posiadać niezbędną wiedzę do naprawy.

Nasi fachowcy posiadają uprawnienia. W zależności jakie prace chcemy wykonać, warto elektrykowi nadmienić
w jakim zakresie będziemy potrzebować pomocy przy montażu, wyróżniamy kwalifikacje:
– uprawnienie do wykonywania instalacji o napięciu do 1 kV;
– uprawnienia do wykonywania odbioru instalacji elektrycznych;
– uprawnienia pozwalające na składanie dokumentów w zakładach energetycznych. Te ostatnie uprawnienia
upoważniające do wykonywania i odbioru instalacji elektrycznych np. w mieszkaniach, budynkach, domkach jednorodzinnych.

Dobry elektryk dla Miasta Wrocław i okolic to tylko nasi specjaliści firmy ASEE. Sprawdź sam i przekonaj się.

Drzwi
Montaż drzwi (Wrocław i okolice)

Aby każdy skuteczny montaż drzwi zewnętrznych się udał, musimy poznać kilka podstawowych zasad. Po pierwsze, aby otworzyć drzwi, należy zamontować wkładki patentowe niesymetryczne, którymi odblokujemy zamek. Następnie trzeba zamocować klamkę. Kolejnym krokiem jest użycie pianki poliuretanowej oraz umieszczenie drzwi zewnętrznych w otworze. Koniecznie zwróćmy uwagę na poziom nadproża oraz pion elementów wertykalnych ościeżnicy. Nie zapomnijmy sprawdzić ruchomości zamka, łatwości manipulowania skrzydłem i skontrolujmy, czy drzwi nie otwierają się lub nie zamykają się same. Na sam koniec, przed zabudową, drzwi zewnętrzne trzeba zabezpieczyć taśmą malarską, nanieść piankę i odczekać, aż wyschnie. Następnie nadmiar preparatu usuwamy nożem.

Ze względu na montaż drzwi przesuwne dzielimy na drzwi wpuszczane w ścianę oraz zawieszane na niej. Przed montażem tych pierwszych konieczne jest wykonanie otworu w ścianie lub po prostu obudowanie kasety płytami gipsowo-kartonowymi. Dzięki temu skrzydło drzwi przesuwnych umieszczone jest w aluminiowej kasecie, której część znajduje się wewnątrz ściany, a druga część stanowi właściwy otwór drzwiowy. Podczas otwierania wsuwają się one w ścianę, prawie całkowicie chowając się. Drugi rodzaj drzwi przesuwnych to drzwi zawieszane. W takim systemie do ściany nad otworem i obok niego przykręcana jest szyna, na której wiesza się skrzydło. Szyna z zewnątrz osłonięta jest listwami dekoracyjnymi. W tego typu rozwiązaniu drzwi przesuwne są zawsze widoczne.

Montaż ościeżnicy to bardzo odpowiedzialny i ważny etap mocowania drzwi do mieszkania. Można wykonać tę czynność samemu – wystarczy przeczytać nasz artykuł i zabrać się do pracy. Ościeżnice powinno montować się w pomieszczeniach z wykończonymi ścianami i podłogami. Należy również zgromadzić zestaw narzędzi, które nam się przydadzą. Pierwszym krokiem jest wsunięcie zawiasów w otwory w belce. Następnie załóżmy główne belki ościeżnicy – górną i boczne. Podczas ich łączenia musimy zwrócić uwagę na zachowanie pomiędzy nimi kątów prostych – jest to bardzo ważne. Tak samo ważne jest prawidłowe zamocowanie listwy progowej. Jeśli chodzi o samo zamontowanie ościeżnicy w otworze drzwiowym to najważniejsze jest idealne ustawienie poziomu belki górnej, a potem pionów belek bocznych. Pamiętajmy o tym, aby ościeżnice unieruchomić i zabezpieczmy je przed wypadnięciem. Górne narożniki zablokujmy klinami drewnianymi. Na sam koniec wywierćmy otwory w pionowych belkach i dokręćmy śruby. Najlepiej zrobić to, gdy pianka montażowa wyschnie. Aby sprawdzić, czy ościeżnica jest dobrze zamontowana, musimy założyć skrzydła drzwiowe. Jeśli wygodnie otwierają się i zamykają to wszystko jest dobrze zrobione.

Nie każdy wie, ile kosztuje montaż drzwi do mieszkania. Cena zazwyczaj zależy od przeznaczenia drzwi i ich rodzaju (wewnętrzne, zewnętrzne, przesuwne). Do ceny montażu należy doliczyć obrabianie glifów oraz mocowanie futryny. Niektóre osoby proszą również o pomalowanie drzwi, co skutkuje jeszcze wyższą ceną. Czasami warto zastanowić się, czy nie lepiej poprosić znajomego i samemu zamontować drzwi do mieszkania – po przeczytaniu kilku wskazówek powinno nam się udać.

Zapraszamy. Montaż drzwi z nami to sama przyjemność.

© 2017 ASEE. Wszelkie prawa zastrzeżone.