Biznes

Dzisiaj dziesiątki tysięcy ludzi rozważają rozpoczęcie działalności w domu i nie bez powodu. Przeciętnie ludzie mogą spodziewać się dwóch i trzech etapów kariery zawodowej. Osoby opuszczające jedną karierę często myślą o tym, że ich druga lub trzecia zmiana w karierze jest w ich własnym domu. Ludzie, którzy byli częścią tradycyjnej siły roboczej od dziewiątej do piątej i są na skraju przejścia na emeryturę z tego życia, zastanawiają się, co dalej. Dobra wiadomość: założenie firmy domowej jest w zasięgu prawie każdego, kto chce podjąć ryzyko i ciężko pracować.

1. KSIĘGOWY
Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie.

Utwórz ulotkę opisującą twoje usługi. Zanim to zrobisz, musisz wiedzieć, jakie będą te usługi. Czy chcesz po prostu zrobić księgowość dla małej firmy? Bardziej zaangażowany poziom rachunkowości byłby faktycznie pracujący w bilansie, rachunku zysków i strat i innych sprawozdaniach finansowych miesięcznie, kwartalnie i / lub rocznie, w zależności od potrzeb firmy. Inne specjalizacje mogą obejmować rachunkowość podatkową, ogromny obszar potencjalnej pracy. Firmy serwisowe, takie jak Due.com, pomagały freelancerom przy płatnościach. Wielu właścicieli nie ma nic przeciwko prowadzeniu dziennych zapisów księgowych, ale woli uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie podatków.

2. NAPRAWA ROWEROWA

W wielu częściach kraju biznes ten ma tendencję do sezonowości, ale można znaleźć na to różne sposoby. Wynajmij schowek i oferuj do przechowywania rowerów przez całą zimę po wykonaniu tuningu i wszelkich niezbędnych napraw. Jeśli chcesz zaspokoić najemników Lance Armstrong, możesz prowadzić interesy przez cały rok. Tych jeźdźców ścigają się przez śnieg, deszcz ze śniegiem i ciemność nocy. Niektórzy z nich pracują na własnych rowerach, ale wielu z nich nie, więc możesz zdobyć swój biznes przez cały rok. A jeśli zachowasz sobotnie godziny pracy, możesz być pewny, że przyjdzie grupa entuzjastów, którzy będą rozmawiać o wszystkim na rowerze.

3. CZYSZCZENIE POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH I REKREACYJNYCH
Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie

Wiele branży potrzebuję wsparcia outsourcingowego w zakresie utrzymania porządku i ładu w swoich organizacyjnych pomieszczeniach. Wsparcie zewnętrzne okazuje się strzałem w 10 i realizacją potrzeb klienta zgodnie z umową.
Łodzie, które są wyciągane z wody na zimę, a nawet tylko do napraw w połowie sezonu będą potrzebowały wyczyścić kadłub. I w zależności od rodzaju łodzi, jest to dobry czas, aby dać duże sprzątanie wszystkim innym – pokładom, sypialnym, głowicy i ładowniom. Zacznij od zbliżania się do domów, które mają łódź na podwórku. Lub możesz sprzedać swoje usługi marinie, aby zlecić Ci wykonanie usługi czyszczenia łodzi dla klientów.

4. KONSULTACJE PLANU BIZNESOWEGO
Ma możliwości rozszerzenia

Oferuj biznesplan od zupy do orzechów, w tym badania rynku, opis planu biznesowego i sprawozdania finansowe. Zaplanuj opłatę wokół głównej, którą klient będzie chciał i zaoferuj innym usługi dodatkowe. Możesz przekazać klientom plik elektroniczny i pozwolić mu go odebrać, lub możesz przechowywać biznesplan w pliku i oferować usługę dostosowywania go w razie potrzeby. Przygotuj próbki planu biznesowego, aby pokazać klientom – i upewnij się, że zawierają własne!

5. KOMINIARZ

Nauka bycia kominiarzem może oznaczać jedynie praktykę z kimś już pracującym. Stając się ekspertem od komina, możesz połączyć działalność kominiarza z usługą inspekcji komina – co obejmuje więcej niż tylko to, czy komin wymaga czyszczenia, ale czy komin jest w dobrym stanie technicznym lub wymaga naprawy.

6. USŁUGA GRUNTOWNEGO SPRZĄTANIA

Istnieje wiele kierunków, w których możesz wziąć tę firmę. Jeśli chcesz pracować w godzinach, kiedy nikt inny tego nie robi, możesz skupić się na klientach biurowych. Możesz skupić się na handlu detalicznym i utrzymać klientów w jednym lub dwóch blokach. Restauracje są w potrzebie codziennego gruntownego sprzątania i mogą być doskonałym źródłem stałych klientów. Być może bardziej zainteresowałbyś się czyszczeniem domu. Wiele razy z usługami sprzątania nie musisz wydawać dużo pieniędzy na reklamę lub marketing, ponieważ Twoi klienci będą otrzymywać wiadomości ustne.

7. SERWIS I NAPRAWA KOMPUTERA
Konieczne może być doświadczenie, szkolenie lub licencjonowanie.

Zapoznaj się z głównymi typami oprogramowania, których będą potrzebować użytkownicy systemu: edytorami tekstu, oprogramowaniem do obróbki zdjęć, scalaniem korespondencji seryjnej, arkuszem kalkulacyjnym, projektowaniem, a zwłaszcza oprogramowaniem zabezpieczającym. Zbadaj wszystkie komponenty – typy monitorów we wszystkich swoich odmianach; klawiatury od przewodowej po ergonomiczną do bezprzewodowej; typy myszy; a także elementy peryferyjne, takie jak drukarki i skanery. Zapoznaj się z wszystkimi dostawcami usług internetowych (ISP) dostępnymi w obszarze rynku, który planujesz objąć. Ustanowić siebie jako guru, który może zaspokoić potrzeby użytkownika komputera osobistego, małej firmy lub większej korporacji.

© 2017 ASEE. Wszelkie prawa zastrzeżone.