Turystyka

W Internecie można zobaczyć argumenty na temat najlepszego sposobu podróżowania.

Są tacy, którzy podróżują długoterminowo, którzy wykrzykują wiadomość daleko i szeroko, że jest to jedyny autentyczny i najlepszy sposób podróżowania. To z kolei rozwściecza tych, którzy zdecydowali się nie podróżować w ten sposób, zamiast tego wybierają czterotygodniowe wakacje lub luksusowe podróże.

Słowa wściekłości i zniewagi rzucają się ku sobie, a usprawiedliwienie wznosi się na powierzchnię.

Cała idea ludzi uważa, że ​​są bardziej oświeceni, gdy przez cały rok krążą po całym świecie za jedyne 5 000 $, a wiara, że ​​podróżujący w luksusowych kurortach są w trybie “total copout” i nie mają ochoty doświadczyć “prawdziwego świata” .

Moje ostatnie posty na temat niezależnych wycieczek z przewodnikiem, pozwoliły mi zastanowić się nad wszystkimi dostępnymi dla nas różnymi formami podróży, które następnie byłyby najlepszym sposobem podróżowania.

Mamy więcej wolnego stylu podróży. Przeprowadzamy się do kraju, przez kilka lat, głębiej poznajemy kulturę, a następnie powoli podróżujemy po okolicznych krajach.

Daje to nie tylko długoterminowe, głębsze doświadczenia, ale jest także bardziej ekonomicznym i przyjaznym sposobem podróżowania dookoła świata. Nie musisz oszczędzać aż tyle pieniędzy, aby pójść w pierwszej kolejności, a jeśli wybierzesz mądrze, możesz zarobić silną walutę lokalną, aby podróżować dalej.
expat slow travel.

Z przyjaciółmi w Tajlandii
Ale czy to najlepszy sposób na podróżowanie?

Zdecydowanie bez wątpienia powiemy, że tak. W ten sposób przeżyliśmy podróż. I to jest to, co polecamy każdemu, kto pyta nas, jaki jest najlepszy sposób podróżowania.

Ale to, co uważamy za najlepsze, niekoniecznie jest najlepsze dla osoby zadającej pytanie.
Jest tylko jedna prawdziwa odpowiedź na pytanie “Jaki jest najlepszy sposób podróżowania?

I to jest,

“Jaki jest najlepszy sposób dla ciebie?”

Nie mogę zdecydować, że dla ciebie i dla ciebie nie mogę cię osądzić z powodu twojej ostatecznej odpowiedzi.

Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie obchodzi mnie, jak ostatecznie zdecydujesz się na podróż, czy to przez cały rok na całym świecie, tydzień w ośrodku, czy weekendowy wyjazd na kemping w lokalnym parku narodowym. Wszystko, co mnie obchodzi, to to, że robisz coś, co sprawia ci radość i sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy.

Plaże w Koh Samui Beach w Tajlandii

Podróż oznacza własną rzecz dla każdej osoby. Myślę, że jedyną wspólną rzeczą, z którą wszyscy się dzielimy, jest to, że w jakiejkolwiek formie, która przybiera nasze życie, daje nam radość.

Daje nam czas, aby opuścić dramaty naszych czasów, odpocząć i dowiedzieć się trochę o sobie i naszym świecie. Pomaga w zbliżeniu rodzin i przyjaciół, tworząc wspomnienia, o których będą mówić przez wiele lat. Uwielbiam podróże i chcę, żeby wszyscy to zrobili, ponieważ mają pozytywny wpływ na nasze życie.
Podróż jest cudowna, bez względu na kształt i formę. Formularz, który najbardziej Ci odpowiada, to najlepszy sposób podróżowania.

Na naszym blogu możemy pomóc w podróżowaniu w formie, którą wybraliśmy jako najlepszy sposób podróżowania dla nas, lub możemy zrobić, co w naszej mocy, aby zainspirować Cię do zobaczenia świata w inny sposób, niż chcesz.

Mimo, że jesteśmy podróżującymi emigrantami, nadal będę rozkoszować się luksusowymi podróżami, które nadejdą po mojemu – dwutygodniowym wypadem na plażę, gdzie mogę po prostu jeść, pływać, pić i masować; a także zrobię wycieczki po mieście w nocy.

Tak długo, jak odczuwam szum podróży, robię to. I tak długo, jak długo czujesz bzyczenie, ty też to robisz, tak jak lubisz.

Nie ma jednego najlepszego sposobu podróżowania. Nie umieszczaj swojego życia w podróży w przekonaniu, że tak jest. Będziesz tęsknił tylko za niesamowitymi możliwościami.

Kiedy stajesz się tak bardzo chory, że jedynym sposobem jest twój sposób podróżowania, znajdziesz się późno w nocy, uzasadniając to, być może z obelgami, w polach komentarzy na blogach.

I naprawdę, kto ma na to czas?

© 2017 ASEE. Wszelkie prawa zastrzeżone.